Kodėl verta rintkis mane - savo nekilnojamojo turto brokeriu?

RENKATĖS NT BROKERĮ SAVO TURTO PARDAVIMUI?

Rinkoje nekilnojamojo turto specialistų yra daug, tačiau ne visi nekilnojamojo turto brokeriai yra profesionalai.  Aš – profesionalus, ilgametę patirtį turintis NT brokeris, puikiai išmanantis savo darbą, todėl garantuoju Jums  sklandų jūsų turto pardavimą.

Nekilnojamojo turto brokeriu dirbu nuo 2014 m. kiekvieną dieną, todėl puikiai išmanau rinką ir pardavimo subtilybes, patirtis leidžia turtą parduoti greičiau ir gauti geresnę kainą. Atlieku visas nekilnojamojo turto operacijas, todėl mano klientas gali kreiptis į mane tiek dėl pardavimo ar pirkimo, tiek dėl nuomos.

Dirbu ne vienas, visada bendradarbiauju su kitais nekilnojamojo turto brokeriais, kad paspartinčiau pardavimą. Tai pat bendradarbiauju ir su kitais nekilnojamojo turto specialistais – vertintojais, matininkais, fotografais, architektais, notarais ir kt.

Suteikiu palankiausias paslaugos sutarties sąlygas, komisinį mokestį suderiu atsižvelgianti į objektą. O jį mokate tik po to kai ojektas būna parduotas ir už jį gaunate pinigus. Sutartis komisinis bus bendra paslaugos kaina, nesu PVM mokėtojas, todėl mano paslaugos nėra apmokestinamos papildomais mokesičias. Atsižvelgiant į situaciją sutartį galima pratęst ar nutraukti be didesnių pasekmių.

Organizuoju visą pardavimo procesą, todėl jums reikės tik pateikti dokumentus ir atvykti pas notarą pasirašyti pirkimo - pardavimo sutarties. O jeigu gyvenate užsienyje galiu jus atstovauti pagal įgaliojimą.

IEŠKOTE NT BROKERIO VILNIUJE? SUŽINOKIE SĄLYGAS SUSISIEKĘ SU MANIMI.

SIGITAS VIRKUTIS
861201999