Klaidos, kurių reikėtų vengti parduodant turtą

Per daugelį metų dirbant Nekilnojamojo turto sferoje esu supratęs, kad vien turėti gerą objektą nepakanka, reikia žinoti ir kaip jam atrasti tinkamą pirkėją. Tam, kad jį rasti, reikia patraukliai pateikti objektą, padaryti kuo platesnę reklamą ir pritraukus potencialų pirkėją su juo teisingai komunikuoti. Tai geriausiai gali padaryti profesionalas, štai keletas pagrindinių patarimų:

Neteisingai įvertinta būsto kaina

Neteisingai nustatyta kaina, nepritraukia potencialių pirkėjų, Dažnai pardavėjai vedini emocijų užsikelia kainą, o jų vienas iš argumentų, tai kad ateis pirkėjas ir nusiderės tarkim 10000 eur. Bet patirtis rodo, kad teisigai nustatyta kaina gali vienu metu pritraukti nemažai pirkėjų, ko pasekoje pardavėjas jaučiasi užtikrintesnis, ir iš didelio susidomėjimo galima išvengti kainos nuolaidos, gauti aukštesnę kainą, bei greitesnį pardavimą.

Netvarkingi būsto dokumentai

Visada pirmiausia potencialiems savo klientams siūlau susitikti, apžiūrėti turtą, pamatyti jo dokumentus. Matant turtą matau ar jis turi pakitimų, ar jie registruoti. Jei ne, rekomenduoju specialistus kad juos sutvarkytų. Tvarkingi dokumentai nulemia ir greitesnį pardavimą ir pirkėjui nesuteikia dar vienos galimybės derėtis del kainos. 

Netinkama / nepakankama nekilnojamojo turto reklama

Vien skelbimo įdėti nepakanka! Su reklama reikia dirbti, ją tobulinti, analizuoti, investuoti į ją. Nekilnojamojo turto brokeris, dirbantis šį darbą kiekvieną dieną turi nemažai įrankių, kad jūsų turtą greičiau pamatytų potencialus pirkėjas. Kuo daugiau pirkėjų susidomės – tuo brangiau ir greičiau turtą parduosite.

Netinkamai organizuojamos būsto apžiūros

Nesvarbu kokios būklės turtą pardavinėčiau visada akcentuoju tvarką ir švarą, turto pirkimas tai įsivaizdavimas, pajautimas kaip pirkėjas jame įsikurs. Niekada pirmą kartą atvykęs į objektą jo nefotografuoju. Prašau jį paruoši fotosesijai kitam kartui. Taip pat prašau išlaikyti kiek galima jį tokį per apžiūras.Taip pat svarbus bendravimas stilius su pirkėjais. Visada bendrauju korektiškai, stengiuosi prieš apžiūras pasiruoši atsakyti į rūpimus klausimus, jeigu nežinau atsakymo jį pateikiu po apžiūros.

Nepavykusios derybos

Net jei pirkėjas jau ir suinteresuotas turto pirkimu, pardavimas  gali neįvykti ir dėl nesėkmingų derybų. Geras pardavėjas žino, kad sėkmė derybose bus tada, kai jose bus patenkintos abi pusės. Dažniausiai derybos nutrūksta tada, kai jose atsiranda kategoriškumas ir piktos emocijos. Svarbu įsiklausyti į pirkėjo teisingus argumentus, taip sužinosite kitą nuomonę apie jūsų turtą.

IEŠKOTE NT BROKERIO VILNIUJE? SUŽINOKIE SĄLYGAS SUSISIEKĘ SU MANIMI.

SIGITAS VIRKUTIS
861201999