Rekomendacijos

"Su Sigitu Virkučiu susipažinome, kai nusprendėme parduoti savo butą. Nuo pat pirmojo susitikimo buvome tikri, kad jo dėka visas pardavimo procesas vyks sklandžiai ir sėkmingai. Atstovaudamas mūsų interesams parduodant butą, Sigitas rūpinosi viskuo: pradedant skelbimų platinimu, bendravimu su potencialiais pirkėjais ir baigiant atstovavimu pas notarą buto prikimo - pardavimo sutarties pasirašymo metu. Manome, kad jam būdingos visos brokerio darbui reikalingos savybės: organizuotumas, punktualumas, lankstumas, pareigingumas ir atsakingumas. Būdamas komunikabilus ir draugiškas jis labai greitai užmegzdavo kontaktą su potencialiais pirkėjais ir juos sudomindavo. kad jie atvyktų apžiūrai. Būtent dėl šių aplinkybių buto pardavimas ilgai neužtruko. Mūsų nuomone, Sigitas Virkutis puikiai išmano savo darbą ir mes drąsiai galime jį rekomenduoti tolimesniems jo klientams." (/uploads/files/rekomendacija-page-001.jpg)
Vladas ir Irina Černiauskai
Klientai
 
"Sigitas Virkutis, dirbantis brokerių įmonėje „Capital Andinvest“ turi visas reikiamas savybes šiam darbui: bendrauja mandagiai, neįkyriai, bet imasi visų reikiamų priemonių, kad nekilnojamasis turtas būtų parduotas greitai, tinkamai ir nesukeliant jokių sunkumų klientui. Sigitas Virkutis yra atsakingas, punktualus ir nuoširdus. Jį pasirinkau iš 15 brokerių, nes patikėjau, kad jo tikslas – ne greitai užsidirbti pinigų, o visų pirma užsitarnauti gerą brokerio vardą ir padėti klientui. Rekomenduoju Sigitą Virkutį kaip atsakingą ir patikimą brokerį, kurio dėka pardavimo procesas bus ir greitas, ir malonus."
Elena Koncevičiūtė
Klientė
"Dar kartą dėkojame Jums už profesionalų ir greitą mūsų būsto pardavimą. Rekomenduojame Sigitą Virkutį dėl jo atsakingumo, sugebėjimo patarti, rasti kompromisą ir sprendimą, kad abi pusės liktų patenkintos."
Roland ir Natalia Zukovskij
Klientai
 
"Sigitas Virkutis yra atkaklus, kas padėjo mūsų nekilnojamąjį turtą parduoti per porą savaičių. Komunikabilumas padėjo lengvai sutarti ir susitarti tiek su pačiu brokeriu, tiek su mūsų turto pirkėjais. Sigitas yra atsakingas, punktualus, kas padėjo sutaupyti nemažai laiko. Rekomenduojame Sigitą Virkutį, kaip atsakingą ir patikimą brokerį. Esame tikri, kad jis greitai ir už gerą kainą parduos Jūsų nekilnojamąjį turtą."
Vaiva Repečkienė
Klientė
Profesionalūs pardavimo metodai, itin greitas potencialių klientų suradimas, pagalba ir konsultacijos nuo pat pardavimo pradžios iki pabaigos. Rezultatas: greitas pardavimas, aukštesnė nei rinkos kaina. Todėl rekomenduojame Sigitą. 
/uploads/files/rekomendacija.jpg
Edgaras Puodžiūnas
Klientas
 
Noriu padėkoti Sigitui už malonų bendravimą ir kompetetingas konsultacijas. Su Sigitu buvo bendrauti ir bendradarbiauti, operatyviai gavau visą reikalingą info. Brokeris neskubėjo, nuoširdžiai dalijosi informacija, patarimais. Nejaučiau spaudimo pirkti, tiesiog buvo palaikymas, atsakymai į man rūpimus klausimus. Vertinu Sigito bendravimo įgūdžius, lankstumą ir pajautimą, ko reikia klientui.
/uploads/files/rekomendacija1(1).jpg
Jolita Kromalčienė
Klientė
Sigitas Virkutis yra puikus nekilnojamojo turto brokeris, kuris labai gerai išmano savo darbą. Sigitas pardavė mano butą už pageidaujamą kainą ir padėjo man surasti kitą butą. Kiekviename žingsnyje buvo suteikta pagalba, patarimai bei sprendimai į iškilusias dilemas. Esu labai patenkintas Sigito darbu, todėl rekomenduoju ir rekomenduosiu jį savo draugams ir pažįstamiems, kurie nori greitai ir už gerą kainą parduoti savo nekilnojamąjį turtą.
/uploads/files/rekomendacija(1).jpg
Eduard Gončar
Klientas