Baigiamas statyti daugiabutis, kuriame i?pirkta did?ioji dalis but?, nors formaliai ten joki? gyvenam?j? patalp? n?ra

Nors administraciniame pastate negali būti nė vieno buto, jau dabar jų pardavinėjama daugiau nei šimtas. Šalia esančio namo gyventojai stebisi: ,,Mūsų sutartyse buvo aiškiai nurodyta, kad daugiau jokių daugiabučių šiame sklype statoma nebus, o dabar šalia mūsų langų tiesiog atsirado nelegalus bendrabutis". Žmonės stebėjosi, kaip gali būti toks menkas atstumas tarp pastatų, ir tikino, kad baigus įrenginėti balkonus su kaimynais iš gretimo namo galės pasisveikinti paduodami ranką net neišėję iš namų.
Bene didžiausias klausimas šioje istorijoje – kokiu būdu administraciniame pastate gali būti pardavinėjami butai? Statybas kontroliuojantis vyriausiasis inspektorius Kęstutis Kambaras aiškina situacija: ,, Ten butų negali būti. Jie apgaudinėja žmonės. Šiuo metu statomas administracinis pastatas, o ką ten pardavinėja, nežinau. Gyvenamojo namo ten nebus“. 
Daugiau skaitykite: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/bustas/ikaitais-tape-daugiabucio-gyventojai-mums-pries-nosis-baigiamas-nelegalus-bendrabutis-665-606223#_